Oferta I-Words

Oferta I-Words
Oferta I-Words

Dlaczego to oferta I-Words powinna być tą, którą wybierzesz? Bo potrafimy wychwycić, co jest dla Ciebie ważne. Bo analizujemy, jakie są Twoje potrzeby, a nasze teksty dostosowujemy językowo do Twoich odbiorców. Treść jest naturalna, niewymuszona i z zastosowaniem wszystkich wskazanych wytycznych.

Dobra oferta copywritera powinna uwzględniać teksty o różnej konstrukcji i stylu. Jedynie patrząc na indywidualne potrzeby zamawiającego, można osiągnąć wspólny sukces. Z tego względu różna będzie prezencja oficjalnej strony poważnej organizacji, niż to, co znajdziemy na blogu kulinarnym. Preferencje odbiorców są diametralnie różnie.

Inny odbiorca – inna treść

Odbiorcami treści są zupełnie inne grupy, dlatego tekst będzie się różnić. W inny sposób trzeba mówić do nastolatków, śledzących modowe trendy. Inaczej podejdzie się do mam szukających porad żywieniowych dotyczących diety niemowlaka, a jeszcze inaczej wygląda tekst, kiedy ma stanowić rzetelne źródło informacji dla przedsiębiorcy. Copywriter powinien być elastyczny i dopasować swój styl do oczekiwań. Potrzeba wyczucia i wprawy, by wiedzieć, kiedy korzystniej użyć luźnego języka, a kiedy pisać bardziej formalnie. W części sytuacji na pierwszym miejscu jest wyjście do grupy odbiorców, nawiązanie relacji i zachęcenie do śledzenia przez mniej oficjalne słownictwo. W innych liczy się profesjonalizm, a odwiedzający poszukują fachowej porady eksperta.

Oferta I-Words

Proponujemy rozbudowane usługi copywriterskie, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz treści oficjalnej, luźno napisanego wpisu blogowego, stworzymy angażującą czytelnika treść. Być może tworzysz sklep internetowy i szukasz kogoś, kto opisze produkty w kreatywny sposób? Na tej płaszczyźnie zespół z I-Words także będzie mógł pomóc. Pozwól nam stworzyć oryginalny tekst i… wyprzedź konkurencję o słowo!

Wszystkie teksty są autorskie i tworzone na podstawie specjalistycznej wiedzy. Zależnie od rodzaju zlecenia, przeprowadzamy wcześniej research, ale piszemy również na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Przed przystąpieniem do pracy, staramy się wspólnie z Klientem wybrać optymalne rozwiązania.

Cenimy sobie rzetelność i terminowość, dlatego też bez względu na rodzaj usługi, wykonujemy ją w ustalonym wcześniej terminie.

Cała współpraca odbywa się zdalnie.

Zakres usług:

  • opisy produktowe
  • treść ulotek i folderów reklamowych
  • artykuły na blogi i strony internetowe
  • artykuły sponsorowane
  • poradniki
  • opisy kategorii na stronach firmowych
  • newsy
  • teksty synonimiczne